Vytlačiť

DUÁLNY SYSTÉM VZDELÁVANIA V SPOLOČNOSTI JL SPOL. S R.O.

 

Spoločnosť JL spol. s r.o., ktorá je na trhu od roku 1995 s tradíciou a renomé v oblasti autolakovania a karosárskych prác, Vám a Vaším deťom milí rodičia, ponúka v rámci zapojenia do duálneho systému vzdelávania odbornú prípravu na vysokej úrovni. Odbornej príprave žiakov v remesle sa venujeme viac ako 15 rokov.

 

Študenti majú možnosť vzdelávania sa u nás v odboroch:

Autoopravár – karosár  (2487H03)
Autoopravár – lakovník (2487H04)

Oba tieto odbory sú v súčasnej dobe veľmi žiadané s veľkým nedostatkom kvalifikovaných a šikovných zamestnancov a so stúpajúcim dopytom po týchto odboroch stúpa aj ich cena.

Disponujeme vlastným školiacim strediskom a samostatnou odbornou učebňou vybavenou potrebnými strojmi a náradím pre výuku.

Dielňa pre študentov v obore karosár a lakovník 

Každému študentovi, ktorý sa rozhodne pre vzdelávanie v našej spoločnosti budú zabezpečené nasledovné podmienky a benefity:

 

Pracovisko karosáreň a lakovňa

 

 

Zanietenosť našej spoločnosti v oblasti vzdelávania v remesle dokazuje i každoročne sa konajúca celoslovenská súťaž študentov stredných škôl v odbore pod názvom AUTOOPRAVÁR JUNIOR – LAKOVNÍK a AUTOOPRAVÁR JUNIOR – KAROSÁR, ktorú so svojimi partnermi usporadúva naša spoločnosť už mnoho rokov.

JL spol. s r.o.
Dvojkrížna 5
82107 Bratislava – Vrakuňa

Neváhajte nás kontaktovať, radi zodpovieme Vaše otázky

Tel. kontakt: 0903 405 740
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Návštevy: 3177